Leesgroep Haaltert bespreekt 'Een man die Ove heet' van Fredrik Backman

sint-martinusheem
Dit is een UiTPAS activiteit.
  • wo 19 november 2025 van 20:00 tot 22:00

Ove is negenenvijftig jaar oud. Hij is mopperig, strikt en heeft een kort lontje. Zijn buren vinden hem verbitterd, hij vindt hen idioten. Elke ochtend loopt hij een rondje in zijn buurt. Dan verzet hij fietsen en controleert de inhoud van afvalbakken, hoewel hij al jaren geen voorzitter meer is van de vereniging van eigenaren. Maar achter deze strenge façade schuilt groot verdriet.

Een man die Ove heet’ is volgens de lezers van Goodreads een van de beste Zweedse boeken aller tijden. Het werd verfilmd met een hoofdrol voor Tom Hanks.

Heb je een passie voor boeken en literatuur en deel je jouw leeservaring graag met anderen? Dan is de leesgroep iets voor jou. De leden komen een paar keer per jaar samen om over een vooraf gekozen boek te praten. Een literaire studie is geen must, een passie voor boeken, openstaan voor het verhaal van een schrijver en jouw mening met anderen willen delen is meer dan voldoende.

In samenwerking met BibArt

Locatie

sint-martinusheem
kerkskendorp 18 , 9451 Kerksken (Haaltert)

Prijs

  • Basistarief 2

Leeftijd

vanaf 18 jaar

Organisatie

Bibliotheek Haaltert
Achtertstraat 2 , 9450 Haaltert