Op zondag 24 mei vindt in Heldergem een rommelmarkt plaats. Hiervoor worden de Heldergemstraat en een aantal omliggende straten voor verkeer afgesloten.
Parkeerverbod
Op zondag 24 mei, van 5 tot 17 uur:
- Heldergemstraat (beide zijden van de rijbaan, inclusief de parkeervakken buiten de rijbaan, vanaf Terlicht tot en met Mottedries)
- Hallebaan
- Vijverstraat
- Berenhoek
- Mottedries
- Leistraat
Rijverbod zone rommelmarkt
Op zondag 24 mei van 7 tot 17 uur, is het voor iedere bestuurder verboden te rijden in:
- Heldergemstraat (wegvak tussen Heldergemstraat 19 en het kruispunt met Mottedries)
- Berenhoekstraat
- Vijverstraat
- Hallebaan (wegvak tussen kruispunt Heldergemstraat en kruispunt Vijverstraat)
Op zondag 24 mei van 7 tot 17 uur, is het voor iedere bestuurder, uitgezonderd plaatselijk verkeer, verboden te rijden in:
- Heldergemstraat (wegvak tussen Terlicht en Heldergemstraat 19)
- Hogendries
- Vijverstraat (wegvak tussen Hogendries en kruispunt Vijverstraat 12)
- Bronweg
- Burgemeester D'Haeseleerstraat
Omleiding
- Voor verkeer minder dan 3,5 ton: er wordt een omleiding voorzien via Mottedries, Hallebaan en Leistraat in beide richtingen
- Voor verkeer meer dan 3,5 ton komende van Aaigem richting Haaltert N460 en omgekeerde richting: er wordt een omleiding voorzien via Langemunt (Erpe-Mere), Kortemunt (Erpe-Mere), Hazelbeek (Erpe-Mere), Doorsteekstraat (Erpe-Mere), Broekstraat (Erpe-Mere), Diepestraat (Erpe-Mere), Jeruzalemstraat (Erpe-Mere), Edestraat (Erpe-Mere), Jeruzalemstraat, Huytstraat, Edestraat en Bruulstraat.
